Naujienos

2017-04-25

Lietuviška EUROCASH1 grupė plečia veiklą Latvijoje, perka bendrovę „CBL Cash Logistics“

Lietuvoje ir Latvijoje dirbanti inkasavimo ir saugos paslaugų teikėja – EUROCASH1 grupė – plečia veiklą Latvijoje, prisijungdama prie grupės SIA „CBL Cash Logistics“. Šiuo žingsniu EUROCASH1 siekia sukurti stiprią inkasavimo kompaniją, teikiančią paslaugas visose Baltijos šalyse, ir tapti viena iš rinkos lyderių.

"EUROCASH1 yra viena iš pirmaujančių įmonių savo srityje Lietuvoje, tuo tarpu SIA „CBL Cash Logistics“ yra viena iš didžiausių inkasavimo paslaugas teikiančių įmonių Latvijoje. Sujungę abiejų įmonių patirtis ir Baltijos šalių rinkos išmanymą , grupė užtikrins klientams profesionalias paslaugas ir platų klientų centrų tinklą Latvijoje ir Lietuvoje. Svarbiausi pokyčiai, kuriuos pajus mūsų klientai, bus didesnė geografinė prieiga ir platesnis paslaugų pasirinkimas", – teigia įmonės EUROCASH1 vadovas Vytautas Labeckas.

EUROCASH1 siūlo saugos ir inkasavimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonėje abiejose šalyse dirba daugiau nei 1000 darbuotojų, o įmonės verslo pajamos 2016 metais viršijo 13,5 mln. eurų, iš jų 9,3 mln. eurų Lietuvoje ir 4,2 mln. eurų Latvijoje. Bendrovės pajamos 2015 metais buvo 10,6 mln. eurų (8,5 mln. eurų Lietuvoje ir 2,1 mln. eurų Latvijoje).

Lietuvoje EUROCASH1 veikia nuo 2000 metų, tuo tarpu Latvijoje savo veiklą pradėjo 2011 metais, užtikrindama fizinės ir techninės saugos paslaugas visoje šios šalies teritorijoje. Inkasavimo paslaugas Latvijoje EUROCASH1 teikia nuo 2012 metų. „CBL Cash Logistics“ prisijungimas prie EUROCASH1 grupės sukurs prielaidas tolimesniam inkasavimo paslaugų vystymui Latvijoje bei plėtrai visose  Baltijos šalyse.

SIA „CBL Cash Logistics“ yra Citadele grupės dukterinė įmonė, kuri teikia inkasavimo paslaugas ir veikia turėdama didelį inkasavimo tinklą visoje Latvijoje. SIA „CBL Cash Logistics“ pradėtas savininkų keitimo procesas, kad bankas Citadele nukreiptų dėmesį į prioritetines verslo kryptis – aptarnavimo ir skolinimo veiklą privatiems asmenims ir mažoms bei vidutinėms įmonėms.

Savininkų keitimo proceso sandoris bus baigtas, kai abi šalys suderins techninius ir komercinius klausimus, kad galėtų toliau bendradarbiauti. Įmonės susijungimą ir pavadinimo keitimą numatyta pradėti pasikeitus savininkams, maždaug šių metų rudenį. Pereinamojo laikotarpio metu „CBL Cash Logistics“ ir EUROCASH1 savo klientus aptarnaus be pokyčių, kaip iki šiol.

Finansinės sandorio detalės skelbiamos nėra. 


KLAUSKITE / SUSISIEKITE

Siųsti