Vaizdo stebėjimas

 

Nuotolinis vaizdo stebėjimas ir apsaugos reagavimas - šiuolaikiškas technologinis sprendimas besirūpinantiems savo turto saugumu. Fiksuotas vaizdas padeda tiriant vagystes ir įsilaužimus, taip pat - identifikuojant įsibrovėlius. Be to, tai - puiki prevencinė priemonė - nusikaltėliai vengia vaizdo kameromis stebimų teritorijų.

Kvalifikuoti EUROCASH1 techninio aptarnavimo meistrai padės pasirinkti Jums tinkančią vaizdo stebėjimo sistemą ir ją instaliuos Jūsų biure, name ar sodyboje.

 

Kodėl verta rinktis EUROCASH1 vaizdo stebėjimo paslaugą:

 

 • Vaizdo stebėjimo sistemos, tai - puiki prevencinė priemonė nuo vagysčių, įsilaužimų ar įsibrovimų;
 • Fiksuota vaizdo medžiaga padeda tiriant incidentus;
 • Esant poreikiui bet kuriuo paros metu ar Jums išvykus galėsite patys stebėti savo būstą ar teritoriją;
 • Suveikus signalizacijai galėsite įvertinti ar aliarmas buvo klaidingas;
 • Vaizdo stebėjimo kameros padeda pastebėti avarines situacijas.

 

EUROCASH1 gali pasiūlyti visas priemones, kad būtų užtikrintas asmenų ir daiktų saugumas !

Stebėjimo ir reagavimo paslauga

 

Jūsų bute, name ar sodyboje sumontuosime šiuolaikišką elektroninės apsaugos sistemą ir nemokamai pajungsime ją į centrinį stebėjimo pultą (CSP).

CSP dirba visą parą, 24x7. Gavęs aliarmo signalą, centrinis stebėjimo pultas nedelsiant išsiunčia į įvykio vietą ginkluotą greitojo reagavimo grupę (GRG) ir apie įvykį informuoja Jus ar Jūsų paskirtą atsakingą asmenį. Atvykę apsaugos darbuotojai įvertina situaciją ir užtikrina saugumą.

Visi mūsų apsaugos darbuotojai turi ginklus, radijo ryšio ir specialias priemones, nešioja vienodas uniformas, jų automobiliai pažymėti skiriamaisiais ženklais. Visuose GRG automobiliuose idiegta navigacijos sistema, kurios pagalba fiksuojamas atvykimo laikas. Visą informaciją apie įvykį Jūs galėsite matyti savitarnos svetainės išklotinėje.

Esame apsidraudę 1 000 000 EUR civilinės atsakomybės draudimu.

 

 

SOS skambutis

 

SOS SKAMBUTIS, tai - EUROCASH1 teikiama greitos pagalbos paslauga užpuolimo atveju. Vienu specialiai tam užprogramuotu telefono mygtuko paspaudimu Jūs galėsite pranešti apie Jums gresiantį pavojų namuose. Gavę skambutį mes nedelsdami išsiųsime ginkluotą greitojo reagavimo grupę (GRG). Skirtingai nuo skambučio bendrosios pagalbos numeriu, Jums nereikės aiškinti, kas Jūs esate, kur gyvenate ir koks pavojus Jums gresia. GRG reagentai akimirksiu gaus suplanuotą detalų maršrutą, kuriuo galės greičiausiai atvykti Jums į pagalbą.

 

Kodėl verta užsisakyti SOS SKAMBUTĮ?

 

 • Jums nereikės jokios papildomos įrangos - skambinti galėsite iš savo telefono;
 • Reagavimas į pavojų vyksta akimirksniu - Jūs negaišite laiko pateikdami operatorei papildomą informaciją;
 • Jei įsibrovėlis jau pateko į būsto vidų, jis neišgirs Jūsų pokalbio su operatore - tai leis Jums laimėti brangaus laiko neatkreipiant į save dėmesio;
 • Jausitės saugiau žinodami, kad incidento atveju visuomet sulauksite pagalbos.

Išmaniajam telefonui

 

Ši nemokama mobilioji programėlė skirta EUROCASH1 klientams. Įdiegę ją į savo išmanųjį telefoną galėsite matyti savo apsaugos sistemos statusą, gauti pranešimus apie sistemos įjungimą/išjungimą, gedimus, testavimą. Telefono darbastalyje būsianti piktograma taip pat praneš apie aliarmą, gaisrą, elektros įtampos dingimą ar užpuolimą, jei saugomame objekte buvo paspaustas pavojaus mygtukas. Visi pranešimai apie įvykius yra siunčiami realiu laiku. Programėle galite naudotis nepriklausomai nuo saugomo objekto tipo - ar tai būtų butas, namas, sodyba, komercinės patalpos ar kitos paskirties objektas.


Ko reikia, norint naudotis programėle išmaniajam telefonui?

 

 • Atsisiųskite nemokamą programėlę EUROCASH1

                        

 • Įdiekite nemokamą programėlę savo mobiliajame įrenginyje su iOS arba Android operacine sistema (operacinė Android sistemos versija turi būti 2.2 arba naujesnė)
 • Užsiregistruokite (sukurkite naują vartotoją) naudojant aplikacijos aktyvią nuorodą "Registruotis";
 • Prisijunkite prie sistemos naudojant savo sukurtą vartotojo vardą ir slaptažodį;
 • Priskirkite saugomus objektus prie savo vartotojo naudojant sutarties numerį ir esamą (naudojamą) objekto slaptažodį;

Pastaba:  jei pastebėjote išmaniosios programėlės sutrikimus (negaunate pranešimų ar pan.), siūlome iš naujo atsisiųsti išmaniąją programėlę.
     

KLAUSKITE / SUSISIEKITE

Siųsti