Vaizdo stebėjimas

 

Nuotolinis vaizdo stebįjimas ir apsaugos reagavimas - šiuolaikiškas technologinis sprendimas besirūpinantiems savo turto saugumu. Fiksuotas vaizdas padeda tiriant vagystes ir įsilaužimus, taip pat - identifikuojant įsibrovėlius. Be to, tai - puiki prevencinė priemonė - nusikaltėliai vengia vaizdo kameromis stebimų teritorijų.

Kvalifikuoti EUROCASH1 techninio aptarnavimo meistrai padės pasirinkti Jums tinkančią vaizdo stebėjimo sistemą ir ją instaliuos Jūsų biure, name ar sodyboje.

 

Kodėl verta rinktis EUROCASH1 vaizdo stebėjimo paslaugą:

 

  • Vaizdo stebėjimo sistemos, tai - puiki prevencinė priemonė nuo vagysčių, įsilaužimų ar įsibrovimų;
  • Fiksuota vaizdo medžiaga padeda tiriant incidentus;
  • Esant poreikiui bet kuriuo paros metu ar Jums išvykus galėsite patys stebėti savo būstą ar teritoriją;
  • Suveikus signalizacijai galėsite įvertinti ar aliarmas buvo klaidingas;
  • Vaizdo stebėjimo kameros padeda pastebėti avarines situacijas.

 

EUROCASH1 gali pasiūlyti visas priemones, kad būtų užtikrintas asmenų ir daiktų saugumas !

Stebėjimo ir reagavimo paslauga

 

Kai saugomose patalpose ar teritorijoje suveikia signalizacija, centrinis stebėjimo pultas (CSP) nedelsiant siunčia greitojo reagavimo grupę (GRG) ir informuoja klientą.

GRG atvykus į vietą, yra apžiūrima objekto teritorija ir vidaus patalpos, reikalui esant kviečiamos spec. tarnybos. Visi mūsų greitojo reagavimo grupės darbuotojai yra aprūpinti moderniausiomis GPS ir ryšio priemonėmis.

 

 

Fizinė apsauga

 

Apsaugos darbuotojai saugo pastatus ir turtą, taip pat vykdo kliento nustatytą leidimų režimų, darbo tvarkos taisyklių, lokalių teisės aktų įgyvendinimą ir kontrolę.

Įsijungus apsauginei ar priešgaisrinei signalizacijai, mūsų darbuotojai gauna pranešimą iš centralizuoto stebėjimo pulto ir reaguoja. Jeigu kyla gaisras, įvyksta stichinė nelaimė, avarija, mūsų fizinės apsaugos darbuotojai nedelsiant informuoja atitinkamas tarnybas ir atsakingus kliento asmenis. Jeigu kyla incidentas, kiti nusikalstami veiksniai (vagystė, viešosios tvarkos pažeidimas) mūsų darbuotojai stengiasi juos neutralizuoti ir informuoja teisėtvarkos tarnybas.

     

Apsaugos sistemos

  Turime ilgametę patirtį projektuojant ir montuojant šias sistemas:

 

  • Gaisro aptikimo;
  • Apsaugos;
  • Praėjimo kontrolės;
  • Vaizdo stebėjimo.

 

Sertifikuoti EUROCASH1 specialistai gali atlikti vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės, apsaugos ir priešgaisrinių sistemų aptarnavimą ir priežiūrą.  Mūsų ypatingų statinių rangovo kvalifikacijos atestato numeris - 7092.

SERTIFIKATAI

   

KLAUSKITE / SUSISIEKITE

Siųsti